Emeriti Erasmus School of Law

Prof. mr. dr.
J.E.M. Akveld (Hans)

Vakgebied: Ondernemingsrecht in de gezondheidszorg


j.e.m.akveld@remove-this.kpnmail.nl

 

Prof. mr. drs. H.P.A.M. van Arendonk (Henk)

Vakgebied: Belastingrecht


vanarendonk@remove-this.law.eur.nl

 

 

Prof. mr. dr. H. Beckman (Hans)

Vakgebied: Jaarrekeningenrecht


profh.beckmanbv@remove-this.gmail.com

 

Prof. dr.
C.A. Buningh (Kees)

Vakgebied: Bedrijfseconomie / met name financieel beleid

cabu@remove-this.xs4all.nl

Prof. mr. H. de Doelder (Hans)

Vakgebied: Strafrecht en Strafprocesrecht

dedoelder@remove-this.law.eur.nl
 

 

Prof. mr. J.M. van Dunné (Jan)

Vakgebied: Burgerlijk- Handels- en Burgerlijk procesrecht, Contract and Tort Law, Jurisprudence.
vandunne@remove-this.ext.eur.nl


Curriculum Vitae

 

Prof. dr. R.M.G.E. Foqué (René)

Vakgebied: Rechtsfilosofie en Rechtstheorie

rene.foque@remove-this.law.kuleuven.ac.be

 

Prof. mr. C. Gutter (Cor)

Vakgebied: Strafrecht/ Strafprocesrecht

c.gutter@remove-this.hccnet.nl

 

Prof. mr. K.F. Haak (Krijn)

Vakgebied: Burgerlijk-, handels- en burgerlijkprocesrecht

haak@remove-this.law.eur.nl
 

Prof.mr. N.J.H. Huls (Nick)

Vakgebied: Rechtssociologie (Sociology of Law)

Huls@remove-this.law.eur.nl 

 

Prof. dr. Ko Swan Sik

Vakgebied: Internationaal publiekrecht

koss@remove-this.ziggo.nl


 

Prof.dr. H.A. Kogels (Han)

Vakgebied: Belastingrecht

kogels@remove-this.xs4all.nl

 

Prof. mr. B.H. ter Kuile

Vakgebied: Europees Institutioneel Recht

bhterkuile@remove-this.hetnet.nl 

 

Prof. mr. dr. D. Mentink (Dick)

Vakgebied: Staatsrecht

 

 

 

 

Prof. mr. R.V. De Mulder MBA (Richard)

Vakgebied: Informatica en Recht

demulder@remove-this.law.eur.nl

 

 

Prof. A.I. Ogus (Anthony)

Vakgebied: Fundamentals of Private Law

anthony.ogus@remove-this.manchester.ac.uk

 

Prof. mr. G. Overkleeft Verburg

Vakgebied: Publiekrecht

overkleeft@law.eur.nl

 

 

Prof. dr. A.E. Örücü (Esin)

Vakgebied: Rechtsvergelijking

esin.orucu@remove-this.glasgow.ac.uk



Prof. dr. C.J. Rijnvos (Kees)

Vakgebied: Staatshuishoudkunde en de openbare financiën

kees@remove-this.rijnvos.nu

 

Prof. mr. L.J.J. Rogier (Lodewijk)

Vakgebied:
Staats- en Bestuursrecht. 

lodewijk.rogier@gmail.com

Prof. dr. P.C. Spierenburg (Pieter)

Vakgebied: Historische criminologie

p.spierenburg@remove-this.niod.knaw.nl
spierenburg@remove-this.law.eur.nl

 

Prof. mr. J.H Wansink (Han)

Vakgebied: Verzekeringsrecht

wansink@remove-this.law.eur.nl

 

Prof. mr. L.C. Winkel (Laurens)

Vakgebied: History of Law
 

winkel@remove-this.law.eur.nl

 

 

Prof. dr. A.C. Zijderveld (Anton)

Vakgebied: Cultuursociologie

zijderveld@remove-this.fsw.eur.nl
antonzijderveld@remove-this.hetnet.nl

 

Prof. dr. J.W. de Zwaan (Jaap)

Vakgebied: Recht van de Europese Unie

dezwaan@remove-this.law.eur.nl